|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Опис
Антивандальна шафа FORPOST 42U є суцільнозварною, виконаною зі сталі товщиною 2 мм. Зручне розташування передньої і бічної дверей дозволяє швидко інсталювати телекомунікаційне обладнання (19 дюймів). Вентиляційні решітки дозволяють встановити додаткові вентилятори. Регулювання обладнання по глибині здійснюється на стійці всередині шафи. Збереження забезпечується трьохрігельним замком і продуманою конструкцією дверей, які мають загнуті краї, що перешкоджають їх злому. Продукція випускається відповідно до вимог ТУ, а також має сертифікат УкрСЕПРО. Заводська упаковка оберігає виріб.
Характеристики
| Матеріал | Метал |
|---|---|
| Модель | Forpost БКМ-600-42U К-4546 |
| Висота | 2000 мм |
| Висота1 | 42 U |
| Глибина | 600 мм |
| Кабельні вводи | 2 універсальних |
| Тип дверей | Приховані петлі |
| Тип замка | Сувальдний, трьохсторонній |
| Ширина | 600 мм |
Новий відгук або коментар
Поширити у соцмережах
Поширити
Поширити
Антивандальний шафа Forpost БКМ-600-42U К-4546 20872673
Немає в наявності
Артикул: 20872673
19 125.00 грн
Повідомити, коли з'явиться
Увійдіть на сайт щоб
додати товар до списку очікувань
додати товар до списку очікувань




— С
— «Новою поштою» по Україні — за тарифами перевізника.
— Накладний платіж або готівкою в нашому магазині
— Карткою онлайн
— Безготівковий розрахунок для фізичних та юридичних осіб