|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Опис
Суцільнозварна конструкція ящика передбачає інсталяцію, підведення комунікацій і захист комутаційного обладнання в місцях з підвищеними ризиками вандалізму і розкрадань. Сувальдний замок надійно захищає від спроб злому. Дверцята панельного типу відкриваються в ліву сторону, що зручно при монтажі та обслуговуванні електронних пристроїв. Ящик призначений для установки тільки всередині приміщень. Модель допускає максимальне статичне навантаження до 60 кг. Захист кабелю від крадіжки реалізується кабельними вводами спеціального виду. Завдяки продуманій ергономіці бокс зручно розміщувати в важкодоступних місцях.
Характеристики
| Матеріал | Метал |
|---|---|
| Вага | 11 кг |
| Модель | БК-520-з-1-7U К-4561 |
| Висота | 320 мм |
| Висота1 | 7 U |
| Глибина | 400 мм |
| Кабельні вводи | 4 отв. ∅ 22мм |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Тип виконання шафи | Суцільнозварний |
| Тип дверей | Пенальна |
| Тип замка | Сувальдний |
| Ширина | 520 мм |
Новий відгук або коментар
Поширити у соцмережах
Поширити
Поширити
Антивандальний ящик БК-520-з-1-7U К-4561 20872660
Немає в наявності
Артикул: 20872660
1 961.00 грн
Повідомити, коли з'явиться
Увійдіть на сайт щоб
додати товар до списку очікувань
додати товар до списку очікувань
— С
— «Новою поштою» по Україні — за тарифами перевізника.
— Накладний платіж (оплата при отриманні, не діє на товари під замовлення)
— Карткою онлайн
— Безготівковий розрахунок для фізичних та юридичних осіб