|
Quantity
|
Total
|
||
|
|
|||
|
|
|||
Description
Антивандальна скринька БК-165-1 відноситься до пінального типу конструкцій. Встановлюється у під'їздах, підвалах, горищах тощо. Ціліснозварна конструкція з листової сталі надійно захищає розташоване всередині обладнання. Пенальні двері відсуваються в ліву сторону. Для захисту від несанкціонованого доступу шухляда закривається на гвинтовий замок (Ключ поставляється окремо). Призначений для розміщення невеликого за габаритами обладнання з максимальним навантаженням до 20 кг. Спеціальні кабельні вводи захищають від розкрадання дроту.
Features
| Material | Метал |
|---|---|
| Вага | 1 кг |
| Модель | БК-165-1/0,8мм К-3711 |
| Висота | 250 мм |
| Глибина | 70 мм |
| Кабельні вводи | 2 отв. ∅ 32мм, 16 отв. ∅ 8мм |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Тип дверей | Пенальна |
| Тип замка | Гвинтовий |
| Ширина | 165 мм |
A new review or comment
Share
Share
Share
Out of stock
SKU: 20872654
$7.30
Notify me when back in stock
Sign in to
add the product to the waiting list
add the product to the waiting list
— Store Pickup – Free of charge from our physical location.
— Nova Poshta (Across Ukraine) – According to the carrier's standard rates.
— Pay for your order upon receipt at the carrier's branch.
— Credit/Debit Card Online