|
Quantity
|
Total
|
||
|
|
|||
Description
Металевий антивандальний ящик БК-400 дозволяє розмістити обладнання невеликого формату і забезпечити його захист від крадіжки в громадських місцях. Стійкість до злому забезпечується суцільнозварною конструкцією з холоднокатаної листової сталі і надійним сувальдним замком. Двері панельного типу відсуваються в ліву сторону, забезпечуючи доступ для обслуговування. Кабельні вводи оберігають від розкрадання дротів. Допускається статичне навантаження на ящик до 60 кг. Модель не застосовується для установки поза приміщеннями.
Features
| Material | Метал |
|---|---|
| Вага | 4,4 кг |
| Модель | БК-400-з-1 К-3712 |
| Висота | 300 мм |
| Глибина | 150 мм |
| Кабельні вводи | 6 отв. ∅ 18мм |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Тип виконання шафи | Суцільнозварний |
| Тип дверей | Пенальна |
| Тип замка | Сувальдний |
| Ширина | 400 мм |
A new review or comment
Share
Share
Share
Out of stock
SKU: 20872658
$21.73
Notify me when back in stock
Sign in to
add the product to the waiting list
add the product to the waiting list
— Store Pickup – Free of charge from our physical location.
— Nova Poshta (Across Ukraine) – According to the carrier's standard rates.
— Pay for your order upon receipt at the carrier's branch.
— Credit/Debit Card Online