|
Quantity
|
Total
|
||
|
|
|||
|
|
|||
Description
Антивандальна шафа БК-550-З-2-2U призначена для вирішення завдань з розміщення мережевих пристроїв в громадських місцях із загрозою крадіжки. Надійна сталева конструкція захистить від розкрадання та псування обладнання. Пристроєм передбачена можливість прикручування стійки для регулювання телекомунікаційного обладнання по висоті. Грати для вентиляції сприяють нормальному охолодженню електронних компонентів. Завдяки невеликим габаритним розмірам інсталяція в важкодоступних місцях не викличе труднощів. Виріб не розрахований для використання зовні приміщень. Допустиме статичне навантаження на ящик – до 60 кг.
Features
| Material | Метал |
|---|---|
| Вага | 10,1 кг |
| Модель | БК-550-з-2-2U К-4551 |
| Висота | 500 мм |
| Висота1 | 2 U |
| Глибина | 150 мм |
| Кабельні вводи | 8 отв. ∅ 22мм |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Тип виконання шафи | Суцільнозварний |
| Тип дверей | На петлях |
| Тип замка | Сувальдний |
| Ширина | 550 мм |
A new review or comment
Share
Share
Share
Out of stock
SKU: 20872665
$42.27
Notify me when back in stock
Sign in to
add the product to the waiting list
add the product to the waiting list
— Store Pickup – Free of charge from our physical location.
— Nova Poshta (Across Ukraine) – According to the carrier's standard rates.
— Pay for your order upon receipt at the carrier's branch.
— Credit/Debit Card Online