|
Quantity
|
Total
|
||
|
|
|||
Description
FORPOST 9U є суцільнозварною конструкцією. Зручне розташування передньої і бічної дверей дозволяє швидко інсталювати телекомунікаційне обладнання (19 дюймів). Вентиляційні решітки дозволяють встановити додаткові вентилятори. Регулювання обладнання по глибині здійснюється на стійці всередині шафи. Збереження забезпечується трьохрігельним замком і продуманою конструкцією дверей, які мають загнуті краї, що перешкоджають їх злому. Продукція випускається відповідно до вимог ТУ, а також має сертифікат УкрСЕПРО. Заводська упаковка оберігає виріб від пошкоджень при транспортуванні. Максимально статичне навантаження складає 60 кг.
Features
| Material | Метал |
|---|---|
| Вага | 18 кг |
| Модель | Forpost БКМ-600-9U К-4568 |
| Висота | 470 мм |
| Висота1 | 9 U |
| Глибина | 450 мм |
| Кабельні вводи | 10 отв. ∅ 22мм |
| Ступінь захисту | IP31 |
| Тип дверей | Приховані петлі |
| Тип замка | Сувальдний |
| Ширина | 600 мм |
A new review or comment
Share
Share
Share
Out of stock
SKU: 20872668
$74.64
Notify me when back in stock
Sign in to
add the product to the waiting list
add the product to the waiting list
— Store Pickup – Free of charge from our physical location.
— Nova Poshta (Across Ukraine) – According to the carrier's standard rates.
— Pay for your order upon receipt at the carrier's branch.
— Credit/Debit Card Online