|
Quantity
|
Total
|
||
|
|
|||
Description
GENMAC G6000E - це генератор струму відомого італійського бренду GENMAC , вищої якості в порівнянні з напівпрофесійними генераторами, оснащений 4-тактним двигуном RATO потужністю 15 к. с. і 420 куб. двигунів) з відмінною продуктивністю та високою надійністю . Двигун RATO з повітряним охолодженням і чавунною гільзою циліндра легко запускається та гарантує знижений рівень шуму та вібрації , а також знижене споживання . Електрогенератор Genmac G6000E є частиною серії Powersmart італійського виробника Genmac. Генератор GENMAC G6000E оснащений платою AVR , яка автоматично регулює напругу та частоту вихідного струму, мінімізуючи коливання через коливання навантаження, значно покращуючи продуктивність і термін служби обладнання з реактивним навантаженням, що робить його також придатним для використання з електронним обладнанням .
Features
| Гарантія | 12 міс. |
|---|---|
| Material | Метал |
| Вага | 86 |
| Розміри | 680 х 560 х 560 мм |
| Модель | G6000E |
| Тип | Генератор бензиновий |
| Кількість фаз | Однофазний |
| Номінальна напруга | 230 В |
| Номінальна потужність | 5,5 кВт |
| Об'єм двигуна | 420 куб см |
| Об'єм паливного бака | 25 літрів |
| Паливо | Бензин |
| Рівень шуму | 72 дБ |
| Розетки | 1 x 16A; 1 x 32A |
| Час автономної роботи | 7,5 годин |
| Частота | 50 Гц |
A new review or comment
Share
Share
Share
Out of stock
SKU: G0019
$1 528.77
Notify me when back in stock
Sign in to
add the product to the waiting list
add the product to the waiting list
— Store Pickup – Free of charge from our physical location.
— Nova Poshta (Across Ukraine) – According to the carrier's standard rates.
— Pay for your order upon receipt at the carrier's branch.
— Credit/Debit Card Online