|
Quantity
|
Total
|
||
|
|
|||
Description
Hyundai 65000 LS3050E - це бензиновий генератор, оснащений надійним 4-тактним двигуном Euro 5 потужністю 6,5 к . с., який здатний гарантувати низьке споживання та високу надійність. Конструкція надзвичайно міцна завдяки великим трубкам і оснащена великими гумовими колесами та практичною ручкою для полегшення переміщення; 15 - літровий бак гарантує відмінну автономність. Генератор Hyundai використовує систему швидкого запуску з електричним ключем і оснащений вбудованою платою AVR для регулювання напруги; цей пристрій необхідний у разі необхідності підключення електронного обладнання, оскільки він дозволяє стабілізувати вихідну напругу, уникаючи будь-яких різких змін, які можуть пошкодити пристрої. Hyundai 65000 LS3050E оснащений простою та інтуїтивно зрозумілою панеллю керування з практичним цифровим дисплеєм із функцією вольтметра , частотоміра та лічильника годин ; на панелі розташовані дві розетки Schuko 230V 16A та розетка для зарядного пристрою 12V.
Features
| Гарантія | 12 міс. |
|---|---|
| Material | Метал |
| Вага | 50 |
| Розміри | 710 х 470 х 490 мм |
| Модель | 65000 |
| Тип | Генератор бензиновий |
| Кількість фаз | Однофазний |
| Номінальна напруга | 230 В |
| Номінальна потужність | 3,0 кВт |
| Об'єм паливного бака | 15 літрів |
| Паливо | Бензин |
| Рівень шуму | 76 дБ |
| Розетки | 2 x 16A |
| Частота | 50 Гц |
A new review or comment
Share
Share
Share
Out of stock
SKU: G0002
$882.95
Notify me when back in stock
Sign in to
add the product to the waiting list
add the product to the waiting list
— Store Pickup – Free of charge from our physical location.
— Nova Poshta (Across Ukraine) – According to the carrier's standard rates.
— Pay for your order upon receipt at the carrier's branch.
— Credit/Debit Card Online