|
Quantity
|
Total
|
||
|
|
|||
Description
Електрогенератор Hyundai 65118 з 4-х тактним неетилованим бензиновим двигуном, об'ємом бака 15 л. Електростартер, максимальна потужність при запалюванні 3000 Вт. Підготовлений до комплекту коліс (не входить). Підходить для невеликих ремесел і хобі - підходить для живлення ламп для освітлення, великої та малої побутової техніки. Простий і безпечний у використанні - Оснащений пристроєм ATS для автоматичного запуску в разі відключення електроенергії та розташуванням передніх елементів керування. Після встановлення генератор виявляє відключення електроенергії та вмикається, щоб подавати енергію в електричну мережу вдома, в офісі та будь-де, де це необхідно в екстрених випадках. Технологія, яка робить струм, що подається, придатним для використання більшістю приладів і захищає їх від можливих стрибків напруги.
Features
| Гарантія | 12 міс. |
|---|---|
| Material | Метал |
| Вага | 39 |
| Розміри | 610 х 450 х 460 мм |
| Модель | 65118 |
| Тип | Генератор бензиновий |
| Кількість фаз | Однофазний |
| Номінальна напруга | 230 В |
| Номінальна потужність | 2,8 кВт |
| Об'єм двигуна | 196 куб см |
| Об'єм паливного бака | 15 літрів |
| Паливо | Бензин |
| Рівень шуму | 96 дБ |
| Розетки | 2 x 230 В і 1 x 12 В |
| Час автономної роботи | 12 годин |
| Частота | 50 Гц |
A new review or comment
Share
Share
Share
Out of stock
SKU: G0021
$709.73
Notify me when back in stock
Sign in to
add the product to the waiting list
add the product to the waiting list
— Store Pickup – Free of charge from our physical location.
— Nova Poshta (Across Ukraine) – According to the carrier's standard rates.
— Pay for your order upon receipt at the carrier's branch.
— Credit/Debit Card Online