|
Quantity
|
Total
|
||
|
|
|||
Description
Електрогенератор Hyundai з 4-х тактним неетилованим бензиновим двигуном, об'ємом бака 3,6 л. Ручний запуск, максимальна потужність при розпалюванні 3500 Вт.
Features
| Гарантія | 12 міс. |
|---|---|
| Material | Метал |
| Вага | 39 |
| Розміри | 590 х 420 х 440 мм |
| Модель | 65121 |
| Тип | Генератор бензиновий |
| Кількість фаз | Однофазний |
| Номінальна напруга | 230 В |
| Номінальна потужність | 3,3 кВт |
| Об'єм паливного бака | 3,6 літрів |
| Паливо | Бензин |
| Рівень шуму | 96 дБ |
| Розетки | 1 x 230 В |
| Час автономної роботи | 6 годин |
| Частота | 50 Гц |
A new review or comment
Share
Share
Share
Out of stock
SKU: G0022
$531.45
Notify me when back in stock
Sign in to
add the product to the waiting list
add the product to the waiting list
— Store Pickup – Free of charge from our physical location.
— Nova Poshta (Across Ukraine) – According to the carrier's standard rates.
— Pay for your order upon receipt at the carrier's branch.
— Credit/Debit Card Online