|
Quantity
|
Total
|
||
|
|
|||
Description
Колісний електрогенератор Hyundai 65011 HY4000 нової серії Hyundai Dynamic - це генератор з 4-тактним бензиновим двигуном робочим об'ємом 212 куб.см і потужністю 7,5 к.с.; поставляється з колесами для транспортування. Генераторна установка Hyundai оснащена системою регулювання напруги з картою AVR . Ця система ідеально підходить для живлення електронних пристроїв, оскільки забезпечує більшу стабільність напруги та частоти незалежно від підключеного навантаження та обертання двигуна, зменшуючи падіння або піки струму. Hyundai Dynamic HY4000 оснащений 18-літровим сталевим баком і, маючи низьку витрату палива, забезпечує автономність 11 годин при 50% навантаженні . На передній панелі є 2 розетки Schuko на 16 А та цифровий дисплей з функціями вольтметра, частотоміра та годинника.
Features
| Гарантія | 12 міс. |
|---|---|
| Material | Метал |
| Вага | 40 |
| Розміри | 620 х 450 х 440 мм |
| Модель | 65011 |
| Тип | Генератор бензиновий |
| Кількість фаз | Однофазний |
| Номінальна напруга | 230 В |
| Номінальна потужність | 3,0 кВт |
| Об'єм двигуна | 212 куб см |
| Об'єм паливного бака | 12 літрів |
| Паливо | Бензин |
| Рівень шуму | 70 дБ |
| Розетки | 2 x 16A |
| Час автономної роботи | 11 годин |
| Частота | 50 Гц |
A new review or comment
Share
Share
Share
Out of stock
SKU: G0003
$773.64
Notify me when back in stock
Sign in to
add the product to the waiting list
add the product to the waiting list
— Store Pickup – Free of charge from our physical location.
— Nova Poshta (Across Ukraine) – According to the carrier's standard rates.
— Pay for your order upon receipt at the carrier's branch.
— Credit/Debit Card Online