|
Quantity
|
Total
|
||
|
|
|||
Description
Торгова марка «BILTEMA» є однією з провідних скандинавських компаній у галузі торгівлі інструментами. Цифровий інверторний генератор з розетками на 230 В і 12 В. Підходить для чутливої електроніки, оскільки змінний струм має чисту синусоїду. Максимальна вихідна потужність змінного струму: 2,0 кВт. Поставляється без моторного масла SAE 10W - 30.
Features
| Гарантія | 12 міс. |
|---|---|
| Material | Пластик |
| Вага | 22 |
| Розміри | 498 x 290 x 459 мм |
| Модель | DG 2000is |
| Тип | Генератор інверторний |
| Номінальна напруга | 230 В |
| Номінальна потужність | 1,8 кВт |
| Об'єм паливного бака | 4 літрів |
| Паливо | Бензин |
| Рівень шуму | 90 дБ |
| Розетки | 2 x 230 В і 1 x 12 В |
| Час автономної роботи | 4 годин |
| Частота | 50 Гц |
A new review or comment
Share
Share
Share
Out of stock
SKU: G0031
$896.41
Notify me when back in stock
Sign in to
add the product to the waiting list
add the product to the waiting list
— Store Pickup – Free of charge from our physical location.
— Nova Poshta (Across Ukraine) – According to the carrier's standard rates.
— Pay for your order upon receipt at the carrier's branch.
— Credit/Debit Card Online