|
Quantity
|
Total
|
||
|
|
|||
Description
Генератор Hyundai 65155A використовує інверторну технологію для підвищення ефективності та стабільності вихідного струму, в той же час зберігаючи вагу та зовнішні розміри.Він компактний і простий у транспортуванні .
Пристрій 65155A фактично інтегрований у маховик і керується мікропроцесором , який завжди підтримує постійне енергопостачання . Таким чином, цей генератор марки Hyundai є оптимальним рішенням для живлення освітлювальних приладів , кемпінгових печей , вентиляторів, дрібної побутової техніки та всіх електронних пристроїв, які потребують стабільного струму .
Також підходить для вуличних торговців , караванів і кемперів завдяки дуже низькому рівню шуму на відстані 7 метрів 74 дБ (A) і малій вазі всього 21,5 кг . Зручна ручка дозволяє легко транспортувати його куди завгодно.
Features
| Гарантія | 12 міс. |
|---|---|
| Material | Пластик |
| Вага | 21,5 |
| Розміри | 490 х 300 х 430 мм |
| Модель | 65155A |
| Тип | Генератор інверторний |
| Кількість фаз | Однофазний |
| Номінальна напруга | 230 В |
| Номінальна потужність | 2 кВт |
| Об'єм двигуна | 79 куб см |
| Об'єм паливного бака | 4,5 літрів |
| Паливо | Бензин |
| Рівень шуму | 79 дБ |
| Розетки | 2 x 16A |
| Час автономної роботи | 6 годин |
| Частота | 50 Гц |
A new review or comment
Share
Share
Share
Out of stock
SKU: G0005
$891.36
Notify me when back in stock
Sign in to
add the product to the waiting list
add the product to the waiting list
— Store Pickup – Free of charge from our physical location.
— Nova Poshta (Across Ukraine) – According to the carrier's standard rates.
— Pay for your order upon receipt at the carrier's branch.
— Credit/Debit Card Online