|
Quantity
|
Total
|
||
|
|
|||
Description
Kipor IG 770 - малопотужний інверторний бензогенератор (0.77 кВт), що забезпечує високу якість резервного енергозабезпечення за низького рівня шуму (всього 60 Дб). Для отримання високоякісної електроенергії виробляє близькі до ідеалу коливання електрохвиль, що дозволяє живити навіть «точну» техніку. Відмінно підійде для використання на дачі (якщо раптом відключать електрику), а також стане Вам у нагоді на риболовлі, полюванні, поході, відпочинку на природі (коли потрібно забезпечити роботу малопотужної електротехніки та засобів освітлення). Крім чистої, тихої та ефективної потужності, Kipor пропонує чудовий захист від перевантаження і низького рівня масла. Унікальний Smart Throttle автоматично змінює частоту обертання двигуна відповідно до навантаження, що призводить до зниження витрат палива та зниження шуму двигуна. Використання палива на 20-40% менше, ніж у звичайного генератора призводить до збільшення часу роботи.
Features
| Гарантія | 12 міс. |
|---|---|
| Material | Пластик |
| Вага | 9 |
| Розміри | 410 х 220 х 360 мм |
| Модель | IG770 |
| Тип | Генератор інверторний |
| Кількість фаз | Однофазний |
| Номінальна напруга | 230 В |
| Номінальна потужність | 0,7 кВт |
| Об'єм двигуна | 38 куб см |
| Об'єм паливного бака | 1,5 літра |
| Паливо | Бензин |
| Рівень шуму | 60 дБ |
| Розетки | 1 x 230 В |
| Час автономної роботи | 3 години |
| Частота | 50 Гц |
A new review or comment
Share
Share
Share
Out of stock
SKU: G0040
$227.25
Notify me when back in stock
Sign in to
add the product to the waiting list
add the product to the waiting list
— Store Pickup – Free of charge from our physical location.
— Nova Poshta (Across Ukraine) – According to the carrier's standard rates.
— Pay for your order upon receipt at the carrier's branch.
— Credit/Debit Card Online