|
Quantity
|
Total
|
||
|
|
|||
Description
Портативний інверторний генератор ISB8000-SE LTF безшумний і характеризується значним комфортом , хоча при вазі 115 кг він може запропонувати систему візка з колесами, яка забезпечує транспортування разом з двома типами ергономічних ручок . Ідеальний генератор для підключення та живлення електронних пристроїв , на які впливають коливання напруги , оскільки він забезпечує більшу стабільність напруги та частоти незалежно від підключеного навантаження та обертання двигуна, зменшуючи падіння або піки струму. На панелі керування можна знайти порт USB для заряджання невеликих електронних пристроїв, які постраждали б від коливань струму, це відбувається завдяки вдосконаленій інверторній технології , яка забезпечує стабільну та чисту енергію (THD <3%). Генератор забезпечує однофазну мережеву напругу через USB-порт і 2x16A / 230V, 1 x 32A / 230V, DC 12V у постійному струмі ( DC ) , завдяки двигуну 459 куб .
Features
| Гарантія | 12 міс. |
|---|---|
| Material | Пластик |
| Вага | 115 |
| Розміри | 730 х 610 х 730 мм |
| Модель | ISB8000-SE |
| Тип | Генератор інверторний |
| Номінальна напруга | 230 В |
| Номінальна потужність | 7 кВт |
| Об'єм двигуна | 459 куб см |
| Об'єм паливного бака | 26 літрів |
| Паливо | Бензин |
| Рівень шуму | 63 дБ |
| Розетки | 1 x USB, 2 x 16A / 230V, 1 x 32A / 230V, 1 x DC 12V |
| Час автономної роботи | 10,5 годин |
| Частота | 50 Гц |
A new review or comment
Share
Share
Share
Out of stock
SKU: G0016
$3 506.59
Notify me when back in stock
Sign in to
add the product to the waiting list
add the product to the waiting list
— Store Pickup – Free of charge from our physical location.
— Nova Poshta (Across Ukraine) – According to the carrier's standard rates.
— Pay for your order upon receipt at the carrier's branch.
— Credit/Debit Card Online