|
Quantity
|
Total
|
||
|
|
|||
Description
Навісна кліматична шафа для установки 19-дюймового обладнання поза приміщеннями. Максимальне статичне навантаження на шафу становить 100 кг. Базова комплектація включає електророзподільну панель з набором термостатів, загальний рубильник, додаткову розетку, датчик відкриття дверей, автомати включення / вимикання. Введення кабелів здійснюється в нижній частині шафи, висновки герметичні. Необхідна температура всередині боксу регулюється блоком вентиляторів. Стінки шафи утеплені додатково мінеральною ватою. Сувальдний замок для захисту від крадіжки.
Features
| Колір | Світло-сірий (RAL 7035) |
|---|---|
| Вага | 76 кг |
| Висота | 683 мм |
| Глибина | 600 мм |
| Кабельні вводи | d=32*8 |
| Ступінь захисту | IP54 |
| Тип виконання шафи | настінне |
| Ширина | 660 мм |
| Макс. стат. навантаження | 100 кг |
| Кут відкриття дверей | 120° |
| Вид утеплювача | Мінеральна вата |
| Кількість вентиляторів | 1 |
A new review or comment
Share
Share
Share
Out of stock
SKU: 10672650
Price upon request
Notify me when back in stock
Sign in to
add the product to the waiting list
add the product to the waiting list
— Store Pickup – Free of charge from our physical location.
— Nova Poshta (Across Ukraine) – According to the carrier's standard rates.
— Pay for your order upon receipt at the carrier's branch.
— Credit/Debit Card Online