|
Quantity
|
Total
|
||
|
|
|||
Description
Eizo FlexScan EV2736W — це професійний 27-дюймовий монітор з високою роздільною здатністю та точним відтворенням кольорів. Завдяки широким кутам огляду, ергономічному дизайну та енергозберігаючим технологіям, він ідеально підходить для офісної роботи, графічного дизайну та інших професійних завдань.
Features
| Stock | Out of stock |
|---|---|
| Гарантія | 12 міс. |
| Клас | B |
| Brand | EIZO |
| Модель | FlexScan EV2736W |
| Діагональ дисплея | 27" |
| Тип дисплея | IPS |
| Роздільна здатність дисплея | 2560x1440 |
| Покриття матриці | Матова |
| Кут огляду горизонтальний | 178 |
| Відношення сторін | 16:9 |
| Вбудовані колонки | Так |
| VESA | 100x100 |
| Порти підключення | DisplayPort 1.2, DVI-D (Dual-Link), 2 x USB 2.0 (хаб), 3.5 мм аудіовихід |
| Material | Пластик |
| Колір | Чорний |
| Вага | 9,95 кг |
| Рік виробництва | 2012 |
| Ціна на старті продаж | 950$ |
| Стан товару | Б/в |
A new review or comment
Share
Share
Share
Out of stock
SKU: RNB0225525
$105.00
Notify me when back in stock
Sign in to
add the product to the waiting list
add the product to the waiting list
— Store Pickup – Free of charge from our physical location.
— Nova Poshta (Across Ukraine) – According to the carrier's standard rates.
— Pay for your order upon receipt at the carrier's branch.
— Credit/Debit Card Online