|
Quantity
|
Total
|
||
|
|
|||
Description
HP ZR2740w – це 27-дюймовий професійний монітор із IPS-матрицею та роздільною здатністю WQHD (2560x1440), що забезпечує точну передачу кольорів і широкі кути огляду. Завдяки високій якості зображення та мінімальному часу відгуку, він підходить для дизайнерів, фотографів та інженерів. Оснащений інтерфейсами DVI та DisplayPort, а також має надійну, регульовану підставку для комфортної роботи.
Features
| Stock | In stock |
|---|---|
| Гарантія | 12 міс. |
| Клас | A- |
| Модель | ZR2740W |
| Діагональ дисплея | 27" |
| Тип дисплея | IPS |
| Роздільна здатність дисплея | 2560x1440 |
| Покриття матриці | Матова |
| Кут огляду горизонтальний | 178 |
| Відношення сторін | 16:9 |
| Вбудовані колонки | Ні |
| VESA | 100x100 |
| Порти підключення | DVI, DisplayPort |
| Material | Метал та стійкий до УФ пластик |
| Колір | Чорний |
| Вага | 10,7 кг |
| Рік виробництва | 2011 |
| Ціна на старті продаж | 700$ |
| Стан товару | Б/в |
A new review or comment
Share
Share
Share
— Store Pickup – Free of charge from our physical location.
— Nova Poshta (Across Ukraine) – According to the carrier's standard rates.
— Pay for your order upon receipt at the carrier's branch.
— Credit/Debit Card Online