|
Quantity
|
Total
|
||
|
|
|||
Description
HP ZR30W – 30-дюймовий професійний монітор із роздільною здатністю 2560x1600 (WQXGA), який забезпечує високу якість зображення та точну передачу кольорів завдяки S-IPS матриці. Підходить для графічного дизайну, 3D-моделювання та відеомонтажу. Оснащений широкими можливостями регулювання положення екрана.
Features
| Stock | Out of stock |
|---|---|
| Гарантія | 12 міс. |
| Клас | A- |
| Модель | ZR30W |
| Діагональ дисплея | 30" |
| Тип дисплея | S-IPS |
| Роздільна здатність дисплея | 2560x1600 |
| Покриття матриці | Матова |
| Кут огляду горизонтальний | 178 |
| Відношення сторін | 16:10 |
| Вбудовані колонки | Ні |
| VESA | 100x100 |
| Порти підключення | DisplayPort, DVI-D, 4 × USB 2.0 |
| Material | Пластик |
| Колір | Чорний |
| Вага | 12 кг |
| Рік виробництва | 2010 |
| Ціна на старті продаж | 1300$ |
| Стан товару | Б/в |
A new review or comment
Share
Share
Share
Out of stock
SKU: RNB0225791
$70.45
Notify me when back in stock
Sign in to
add the product to the waiting list
add the product to the waiting list
— Store Pickup – Free of charge from our physical location.
— Nova Poshta (Across Ukraine) – According to the carrier's standard rates.
— Pay for your order upon receipt at the carrier's branch.
— Credit/Debit Card Online