|
Quantity
|
Total
|
||
|
|
|||
Description
Philips 275B1 – це 27-дюймовий монітор з роздільною здатністю QHD (2560x1440 пікселів), оснащений IPS-матрицею, яка забезпечує широкі кути огляду (178°/178°) та точну передачу кольорів. Монітор підтримує частоту оновлення до 75 Гц і має яскравість 300 кд/м². Він також оснащений технологіями для зменшення навантаження на очі, такими як Flicker-Free, та має вбудовані динаміки потужністю 2 Вт кожен. Уцінка!! Не Працює порт DVI
Features
| Stock | Out of stock |
|---|---|
| Гарантія | 12 міс. |
| Клас | B |
| Brand | PHILIPS |
| Модель | 275B1 |
| Діагональ дисплея | 27" |
| Тип дисплея | IPS (75 Гц) |
| Роздільна здатність дисплея | 2560x1440 |
| Покриття матриці | Матова |
| Кут огляду горизонтальний | 178 |
| Відношення сторін | 16:9 |
| Вбудовані колонки | Так |
| VESA | 100x100 |
| Порти підключення | HDMI, DisplayPort, USB Type-B, 4 x USB 3.2, 3,5 мм Mini-Jack |
| Material | Пластик |
| Колір | Чорний |
| Вага | 6 кг |
| Рік виробництва | 2020 |
| Стан товару | Б/в |
A new review or comment
Share
Share
Share
Out of stock
SKU: RNB0225570
$114.55
Notify me when back in stock
Sign in to
add the product to the waiting list
add the product to the waiting list
— Store Pickup – Free of charge from our physical location.
— Nova Poshta (Across Ukraine) – According to the carrier's standard rates.
— Pay for your order upon receipt at the carrier's branch.
— Credit/Debit Card Online