|
Quantity
|
Total
|
||
|
|
|||
Description
Google Pixelbook - це не просто ноутбук, це маніфест ідеального заліза від творців Android та Google Search. Створений для тих, хто живе в хмарі, працює з кодом або медіаконтентом і не готовий йти на компроміси в естетиці. Це пристрій-трансформер "4-в-1", що адаптується під ваш ритм життя за частку секунди. Це перший лептоп із виділеною клавішею виклику асистента. Ви можете ставити завдання, створювати нагадування або керувати розумним домом, не відриваючись від роботи. Pixelbook дозволяє запускати мільйони застосунків із Google Play Store та повноцінні інструменти для розробників на Linux, що робить його універсальним солдатом для розробників та креативників.
Features
| Для яких задач | Ультрабуки (тонкі) |
|---|---|
| Стан товару | Б/в |
| Клас | A |
| Гарантія | 12 міс. |
| Brand | |
| Series | Pixelbook |
| Модель | C0A |
| Діагональ дисплея | 12,5" |
| Тип дисплея | Multitouch |
| Роздільна здатність дисплея | 1920x1080 |
| Покоління процесора(генерація) | 7-е покоління |
| Серія процесора | Intel Core i5 |
| Процесор | i5-7Y57 |
| Частота процесора | 1,2 - 3,3 ГГц |
| Кількість ядер | 2 |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8 Гб |
| Тип накопичувача | SSD |
| Об'єм накопичувача | 128 Гб |
| Тип відеокарти | Інтегрована |
| Відеокарта | Intel HD Graphics 615 |
| Бездротові інтерфейси | Wi-Fi ; Bluetooth |
| Веб-камера | так |
| Оптичний привід | без дисковода |
| Порти підключення | 2x USB-C (USB 3.1, Power Delivery, DisplayPort), 1x 3.5mm combo jack |
| Підсвітка клавіатури | ні |
| Стан акумулятора | 0 - 20% зносу |
| Операційна система | Chrome OS |
| Колір | Білий |
| Material | Метал |
| Рік виробництва | 2017 |
| Ціна на старті продаж | 1100$ |
| Вага,кг | 1,1 |
A new review or comment
Share
Share
Share
— Store Pickup – Free of charge from our physical location.
— Nova Poshta (Across Ukraine) – According to the carrier's standard rates.
— Pay for your order upon receipt at the carrier's branch.
— Credit/Debit Card Online