|
Quantity
|
Total
|
||
|
|
|||
Description
Blackview Tab 7 чудово виглядає в руках і тактильно дуже приємний. Blackview Tab 7 став ще легшим і тоншим, його ще простіше покласти з собою в сумку. Справжній візуальний десерт
Екран Blackview Tab 7 забезпечує приголомшливу передачу кольору і точність картинки. Перегляньте соціальні мережі, дивіться прямі трансляції, розслабтеся, відволікайтеся від роботи. Робота на максималках
Великий 10,1" екран та процесор Unisoc Tiger T310 забезпечують відмінну картинку та продуктивність у вимогливих іграх. Якщо більше автономності
Низький заряд акумулятора може зіграти проти, якщо у Вас запланована важлива відеоконференція. Акумулятор ємністю 6580 мАг забезпечує високий рівень автономності. Швидше і зручніше
Зробіть знімок і поділіться з колегами завдяки 5 Мп камері. 2 Мп селфі камера дозволяє бути присутнім на онлайн-конференціях, заняттях, підвищуючи ефективність роботи та навчання.
Features
| Stock | Out of stock |
|---|---|
| Стан товару | Б/в |
| Клас | A |
| Brand | Blackview |
| Модель | Tab 7 WiFi |
| Бездротові можливості | Wi-Fi |
| Вбудована пам'ять | 64 Гб |
| Об'єм оперативної пам'яті | 3 Гб |
| Діагональ дисплея | 10.1" |
| Роздільна здатність | 1280x800 |
| Тип матриці | IPS |
| Ємність батареї | до 6 годин |
| Інтерфейси і підключення | USB Type C, аудіо роз’єм 3.5 мм |
| Кількість ядер процесора | 4 |
| Операційна система | Android 12.0 |
| Основна камера | 5 Мп |
| Фронтальна камера | 2 Мп |
| Процесор | Rockchip RK3326S |
| Підтримка карт пам'яті | microSD |
| Вага | 0,5 кг |
| Гарантія | 1 міс. |
| Колір | Голубий |
| Material | Пластик |
A new review or comment
Share
Share
Share
Out of stock
SKU: LPNHE767479860
$68.16
Notify me when back in stock
Sign in to
add the product to the waiting list
add the product to the waiting list
— Store Pickup – Free of charge from our physical location.
— Nova Poshta (Across Ukraine) – According to the carrier's standard rates.
— Pay for your order upon receipt at the carrier's branch.
— Credit/Debit Card Online