|
Quantity
|
Total
|
||
|
|
|||
Description
Компактний і легкий універсальний мультимедійний планшет з алюмінієвим корпусом і 8-дюймовим IPS-екраном FullHD-роздільної здатності. Відрізняється гідним рівнем обчислювальної, мультимедійної, ігрової продуктивності і високою якістю зображення з максимальними кутами комфортного огляду. Позиціонується як модель середньої цінової категорії, призначений як для побутового, так і для професійного використання. Виконаний в акуратному корпусі товщиною 8,2 мм і вагою всього 310 г. Планшет Huawei MediaPad M5 Lite 8 32 ГБ легко впорається з роллю багатофункціонального домашнього пристрою для комфортного серфінгу та перегляду мультимедійного контенту, в т. ч надвисокого UltraHD/4K-роздільної здатності (2160р). Стане зручним провідником у світ барвистих мобільних ігор. Підійде для ведення різних видів торговельного і господарського обліку, допоможе у вирішенні завдань інвентаризації.
Features
| Stock | Out of stock |
|---|---|
| Клас | A- |
| Brand | Huawei |
| Модель | M5 Lite |
| Series | MediaPad |
| Бездротові можливості | Wi-Fi, Bluetooth; Lte |
| Вбудована пам'ять | 32 Гб |
| Об'єм оперативної пам'яті | 3 Гб |
| Діагональ дисплея | 8" |
| Роздільна здатність | 1920x1200 |
| Тип матриці | IPS |
| Ємність батареї | до 10 годин |
| Інтерфейси і підключення | microUSB, аудіо роз’єм 3.5 мм |
| Кількість SIM-карт | 1 |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Навігаційна система | GPS |
| Операційна система | Android 9.0 |
| Основна камера | 13 Мп |
| Фронтальна камера | 8 Мп |
| Процесор | Kirin 710 |
| Підтримка карт пам'яті | microSD |
| Тип SIM-карт | Nano-Sim |
| Вага | 0,31 кг |
| Гарантія | 12 міс. |
| Колір | Сірий |
| Material | Метал |
A new review or comment
Share
Share
Share
Out of stock
SKU: PTB0123027
$89.14
Notify me when back in stock
Sign in to
add the product to the waiting list
add the product to the waiting list
— Store Pickup – Free of charge from our physical location.
— Nova Poshta (Across Ukraine) – According to the carrier's standard rates.
— Pay for your order upon receipt at the carrier's branch.
— Credit/Debit Card Online