|
Quantity
|
Total
|
||
|
|
|||
Description
Tab 4 10 стане незамінним другом для кожного члена сім'ї: розважить ваших дітей і допоможе вам підготувати важливу презентацію. Це стильний та надійний пристрій обладнаний 10.1-дюймовим дисплеєм, якісними стереодинаміками та ємним акумулятором. Крім того, для кожного користувача можна створити власний обліковий запис, а із спеціальними доповненнями — перетворити Tab 4 10 на планшет для дитини або продуктивний пристрій «2-в-1». Чудова графіка
Tab 4 10 прекрасно підходить для перегляду відео через бездротову мережу зі стримінгових сервісів, наприклад, улюблених шоу на Amazon, Hulu або Netflix. 10.1-дюймовий дисплей стандарту HD (1280 x 800) з насиченим зображенням має широкий кут огляду. Результат? Ідеальна якість відтворення. Звук, який не залишить байдужим
Завдяки технології Dolby Atmos планшет Tab 4 10 забезпечує чудове звучання й перетворюється на мобільний центр розваг. Насолоджуйтесь по-справжньому об'ємним звуком у навушниках або без.
Features
| Stock | Out of stock |
|---|---|
| Клас | A |
| Модель | X304F |
| Series | Tab 4 10 |
| Бездротові можливості | Wi-Fi, Bluetooth |
| Вбудована пам'ять | 16 Гб |
| Об'єм оперативної пам'яті | 2 Гб |
| Діагональ дисплея | 10.1" |
| Роздільна здатність | 1280x800 |
| Тип матриці | IPS |
| Ємність батареї | до 10 годин |
| Інтерфейси і підключення | microUSB, аудіо роз’єм 3.5 мм |
| Кількість SIM-карт | без сім карти |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Навігаційна система | GPS |
| Операційна система | Android 8.1 |
| Основна камера | 5 Мп |
| Фронтальна камера | 2 Мп |
| Процесор | Snapdragon 425 |
| Підтримка карт пам'яті | microSD |
| Тип SIM-карт | немає |
| Вага | 0,5 кг |
| Гарантія | 12 міс. |
| Колір | Чорний |
| Material | Пластик |
A new review or comment
Share
Share
Share
Out of stock
SKU: PTB0822008
$58.86
Notify me when back in stock
Sign in to
add the product to the waiting list
add the product to the waiting list
— Store Pickup – Free of charge from our physical location.
— Nova Poshta (Across Ukraine) – According to the carrier's standard rates.
— Pay for your order upon receipt at the carrier's branch.
— Credit/Debit Card Online