|
Quantity
|
Total
|
||
|
|
|||
Description
Дисплей планшета Yoga Tab 3 Plus з роздільною здатністю QHD ідеальний для занурення в ігри та перегляду відео з яскравим, деталізованим зображенням. Неймовірна яскравість і чіткість екрана забезпечує чудову якість зображення під будь-яким кутом перегляду та за будь-якого освітлення. Yoga Tab 3 Plus забезпечує насичений, об'ємний звук, яким не може похвалитися жоден планшет. Чотири великих вбудованих JBL-динаміки, розташовані на фронтальній панелі, і технологія потужного об'ємного звуку Dolby Atmos sound дарують гучний, чистий, живий звук — навіть без навушників! Переглядайте рецепти, коли готуєте, читайте новини в соціальних мережах під час обіду і дивіться фільми під час тренувань. В інноваційній конструкції планшета Yoga Tab 3 Plus циліндричний акумуляторний блок і підставка розташовані збоку пристрою, завдяки чому центр ваги зміщений, і пристрій можна використовувати в різних режимах: книга, клавіатура, консоль і картина.
Features
| Stock | Out of stock |
|---|---|
| Клас | A |
| Модель | X703F |
| Series | Yoga Tab 3 Plus |
| Бездротові можливості | Wi-Fi, Bluetooth |
| Вбудована пам'ять | 32 Гб |
| Об'єм оперативної пам'яті | 3 Гб |
| Діагональ дисплея | 10.1" |
| Роздільна здатність | 2560x1600 |
| Тип матриці | IPS |
| Ємність батареї | до 10 годин |
| Інтерфейси і підключення | Type-C, аудіо роз’єм 3.5 мм |
| Кількість SIM-карт | без сім карти |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Навігаційна система | GPS |
| Операційна система | Android 7.1 |
| Основна камера | 13 Мп |
| Фронтальна камера | 5 Мп |
| Процесор | Snapdragon 652 |
| Підтримка карт пам'яті | microSD |
| Тип SIM-карт | немає |
| Вага | 0,643 кг |
| Гарантія | 12 міс. |
| Колір | Чорний |
A new review or comment
Share
Share
Share
Out of stock
SKU: N0820873
$151.36
Notify me when back in stock
Sign in to
add the product to the waiting list
add the product to the waiting list
— Store Pickup – Free of charge from our physical location.
— Nova Poshta (Across Ukraine) – According to the carrier's standard rates.
— Pay for your order upon receipt at the carrier's branch.
— Credit/Debit Card Online