|
Quantity
|
Total
|
||
|
|
|||
Description
Повербанк Extralink EPB-067W підтримує функцію швидкої зарядки до 22,5 Вт через один порт. Високої ємності в 10000 мАг достатньо для заряджання одного пристрою кілька разів, задовольняючи потреби в енергії протягом усього дня. Літій-полімерна батарея в акумуляторі високої щільності Extralink забезпечує безпеку та продуктивність на високому рівні. Extralink Power Bank гарантує найкращий у своєму класі захист мікросхем, одночасно покращуючи продуктивність заряджання.
Features
| Stock | In stock |
|---|---|
| Brand | Extralink |
| Модель | EPB-067W |
| Тип | Повербанк |
| Ємність | 10000 mAh |
| Вхід | 2 x USB Type A, USB Type C |
| Вихід | Type C, Micro USB |
| Технологія | Li-pol |
| Особливості | Швидка зарядка з потужністю до 22,5 Вт від одного порту |
| Призначення | для телефона |
| Material | Пластик |
| Колір | White |
A new review or comment
Share
Share
Share
— Store Pickup – Free of charge from our physical location.
— Nova Poshta (Across Ukraine) – According to the carrier's standard rates.
— Pay for your order upon receipt at the carrier's branch.
— Credit/Debit Card Online