|
Quantity
|
Total
|
||
|
|
|||
Description
Epson EB-475Wi – це яскравий та простий у використанні інтерактивний ультракороткофокусний 3LCD проектор, розроблений спеціально для створення інтерактивних класів у школах та вишах (з використанням як стандартних, так і інтерактивних дощок). Його можна встановити всього за кілька сантиметрів від екрану, що забезпечить комфортну роботу вчителя без тіней на зображенні. Завдяки яскравості 2600 лм та контрастності 3000:1, а також використанню оригінальної технології Epson 3LCD, створюється яскраве, природне та висококонтрастне зображення навіть при денному освітленні. Це дозволяє демонструвати контент у максимальній якості. Проектор EB-475Wi має вбудовані інтерактивні функції, які дозволяють перетворити будь-яку проекційну поверхню в інтерактивну без використання додаткового обладнання.
Features
| Stock | Out of stock |
|---|---|
| Гарантія | 1 міс. |
| Клас | A |
| Brand | EPSON |
| Модель | EB-475Wi |
| Діагональ екрана, м (мін-макс) | від 1.5 до 2.46 м |
| Підтримувана роздільна здатність | від 640 х 480 (VGA) до 1680 х 1050 (WSXGA+) |
| Співвідношення сторін зображення | 4:3, 16:9, 16:10 |
| Контрастність | 3000:1 |
| Світловий потік | 2600 ANSI лм |
| Термін роботи лампи, год | 3 000 |
| Термін використання даної лампи, год | 825 |
| Інтерфейси та відеосигнали | Вхід VGA (Mini D-Sub 15-pin) x 2; Композитний відеовхід (RCA) x 1; S-Video (Mini DIN 4-pin) x 1; HDMI x 1; Аудіовхід (Mini Jack 3.5 мм) x 2; Аудіовхід (RCA White /Red) x 1; Мікрофон (Mini Jack 3.5 мм) x 1; Вихід VGA (Mini D-Sub 15-pin) x 1; Аудіовихід (Mi |
| Рівень шуму | 28 Дб |
| Особливості | 367 x 181.5 x 375 мм |
| Розміри | 367 x 181.5 x 375 мм |
| Вага | 5,5 кг |
| Material | Пластик |
A new review or comment
Share
Share
Share
Out of stock
SKU: P1019923
$210.23
Notify me when back in stock
Sign in to
add the product to the waiting list
add the product to the waiting list
— Store Pickup – Free of charge from our physical location.
— Nova Poshta (Across Ukraine) – According to the carrier's standard rates.
— Pay for your order upon receipt at the carrier's branch.
— Credit/Debit Card Online