|
Quantity
|
Total
|
||
|
|
|||
Description
Сонячна батарея EcoFlow 160 Вт буде виробляти максимум енергії в будь-який час доби. У батареї високий ККД перетворення енергії - 21-22%, а алгоритм MPPT електрогенератора EcoFlow, що стежить за точкою максимальної потужності, дозволяє батареї працювати максимально ефективно в холодні похмурі дні. Сонячна панель 160 В абсолютно водостійка завдяки безшовної, цільної конструкції, що робить її ідеальною для використання на природі - особливо в походах. ЕТФЕ-плівка захищає від дії ультрафіолетових променів, продовжуючи термін служби батареї. Футляр з відкидною опорою захищає батареї при транспортуванні. Також транспортувальний футляр може використовуватися як відкидна опора, за допомогою якої можна налаштовувати положення батареї і її орієнтацію, а також без проблем з'єднувати кілька батарей в комплект.
Features
| Brand | EcoFlow |
|---|---|
| Material | Пластик |
| Колір | Чорний |
| Вага | 5 кг |
| Розміри | 680 x 1570 x 24 мм |
| Модель | 160W Solar Panel |
| Ємність, Вт-год | 160 |
| "Payment of parts" from PrivatBank | Выкл |
A new review or comment
Share
Share
Share
— Store Pickup – Free of charge from our physical location.
— Nova Poshta (Across Ukraine) – According to the carrier's standard rates.
— Pay for your order upon receipt at the carrier's branch.
— Credit/Debit Card Online