|
Quantity
|
Total
|
||
|
|
|||
Description
Стійка із назвою 3U-H – це якісне рішення для зберігання та використання акумуляторних батарей у великій кількості в одному місці. Система є універсальною, оскільки вона дозволяє легко розмістити до 12 окремих батарей разом із блоком керування кластером високовольтних акумуляторів.
Features
| Гарантія | 12 міс. |
|---|---|
| Material | Метал |
| Колір | Світло-сірий (RAL 7035) |
| Вага | 85 кг |
| Висота | 2240 мм |
| Глибина | 590 мм |
| Тип виконання шафи | підлогове |
| Ширина | 589 мм |
A new review or comment
Share
Share
Share
Out of stock
SKU: 11000192
$553.64
Notify me when back in stock
Sign in to
add the product to the waiting list
add the product to the waiting list
— Store Pickup – Free of charge from our physical location.
— Nova Poshta (Across Ukraine) – According to the carrier's standard rates.
— Pay for your order upon receipt at the carrier's branch.
— Credit/Debit Card Online