|
Quantity
|
Total
|
||
|
|
|||
Description
Серверні шафи IPCOM С-24U-06-06-ДП-ПГ-1-7035 - телекомунікаційна підлогова шафа серії С є готовим рішенням по розміщенню 19 "активного мережного обладнання в офісних будівлях, ЦОД і промислових приміщеннях. Практичний дизайн і висота 24U дозволяє вирішувати будь-які завдання по розміщенню обладнання граничної маси до 1000 кг.
Features
| Колір | Світло-сірий (RAL 7035) |
|---|---|
| Модель | С-24U-06-06-ДП-ПГ-1 |
| Висота | 1200 мм |
| Висота1 | 24 U |
| Глибина | 600 мм |
| Кабельні вводи | По два в основі і на даху |
| Ступінь захисту | IP30 |
| Тип виконання шафи | підлогове |
| Тип дверей | перфорація |
| Ширина | 600 мм |
| Робоча висота | 1066 мм |
| Макс. стат. навантаження | 1000 кг |
| Кут відкриття дверей | 180° |
| Крок регулювання монтажних стійок | 25 мм |
A new review or comment
Share
Share
Share
Out of stock
SKU: 10672932
Price upon request
Notify me when back in stock
Sign in to
add the product to the waiting list
add the product to the waiting list
— Store Pickup – Free of charge from our physical location.
— Nova Poshta (Across Ukraine) – According to the carrier's standard rates.
— Pay for your order upon receipt at the carrier's branch.
— Credit/Debit Card Online