|
Quantity
|
Total
|
||
|
|
|||
Description
СЕРВЕРНІ ШАФИ IPCOM С-24U-06-10-ДС-ПГ - підлогова шафа серії С призначений для установки 19 '' активного телекомунікаційного обладнання з подальшим обслуговуванням офісних і промислових об'єктів. Ступінь захисту шафи - IP30. Максимальне навантаження - 1000 кг. Телеком шафа дозволяє вирішувати практично будь-які завдання по розміщенню обладнання. Більше уваги було приділено фіксації і зміцненню монтажної стійки. За допомогою стійки обладнання можна регулювати по висоті і глибині. Доступ до монтажу обладнання здійснюється з 4-х сторін. Зручні знімні бічні панелі на петлях фіксуються замком, спрощують доступ до активного обладнання всередині шафи. Для кабельних вводів на задній частині шафи передбачена знімна панель, на якій знаходиться заглушка. Так само кабельні вводи знаходяться в кришці і на дні шафи і захищені так само заглушками. Вентиляція шафи забезпечується установкою блоків вентиляторів в дах або дно шафи і фіксується болтами. Для зняття статичного розряду всередині шафи конструкцією передбачені наявні
Features
| Колір | Світло-сірий (RAL 7035) |
|---|---|
| Модель | С-24U-06-10-ДС-ПГ-1 |
| Висота | 1200 мм |
| Висота1 | 24 U |
| Глибина | 1000 мм |
| Кабельні вводи | По два в основі і на даху |
| Ступінь захисту | IP30 |
| Тип виконання шафи | підлогове |
| Тип дверей | скло |
| Ширина | 600 мм |
| Робоча висота | 1066 мм |
| Макс. стат. навантаження | 1000 кг |
| Кут відкриття дверей | 180° |
| Крок регулювання монтажних стійок | 25 мм |
A new review or comment
Share
Share
Share
Out of stock
SKU: 10651542
$502.82
Notify me when back in stock
Sign in to
add the product to the waiting list
add the product to the waiting list
— Store Pickup – Free of charge from our physical location.
— Nova Poshta (Across Ukraine) – According to the carrier's standard rates.
— Pay for your order upon receipt at the carrier's branch.
— Credit/Debit Card Online