|
Quantity
|
Total
|
||
|
|
|||
Description
Телекомунікаційна шафа підлогова серії С є готовим рішенням по розміщенню активного і пасивного телекомунікаційного обладнання виконаного в 19 стандарті. Висота шафи становить 33U c максимально статичним навантаженням в 1000 кг. Даною навантаження вистачає для більшості рішень по розміщенню обладнання і побудови мереж і вузлів зв'язку. Комутаційний шафа оснащений посиленими стійками для зручного кріплення обладнання і фіксації його по глибині. Зручні знімні панелі, які висять на петлях і фіксуються замком, дозволяють організувати зручний доступ до активного обладнання. Панель легко знімається і фіксується без особливих зусиль досить просто повернути ключ. Доступ або кріплення обладнання здійснюється з 4-х сторін. Для кабельних вводів на задній частині шафи розроблена знімна панель з заглушкою. Кабельні вводи розташовуються на верхній і нижній стінці шафи. На заглушки можна встановити спеціальний щітковий введення, який захистить від пилу.
Features
| Колір | Світло-сірий (RAL 7035) |
|---|---|
| Модель | С-33U-06-06-ДС-ПГ-1 |
| Висота | 1600 мм |
| Висота1 | 33 U |
| Глибина | 600 мм |
| Кабельні вводи | По два в основі і на даху |
| Ступінь захисту | IP30 |
| Тип виконання шафи | підлогове |
| Тип дверей | скло |
| Ширина | 600 мм |
| Робоча висота | 1466 мм |
| Макс. стат. навантаження | 1000 кг |
| Кут відкриття дверей | 180° |
| Крок регулювання монтажних стійок | 25 мм |
A new review or comment
Share
Share
Share
Out of stock
SKU: 10672535
$472.11
Notify me when back in stock
Sign in to
add the product to the waiting list
add the product to the waiting list
— Store Pickup – Free of charge from our physical location.
— Nova Poshta (Across Ukraine) – According to the carrier's standard rates.
— Pay for your order upon receipt at the carrier's branch.
— Credit/Debit Card Online