|
Quantity
|
Total
|
||
|
|
|||
Description
ШАФА НАСТІННА IPCOM СН-15U-06-06-ДП-1-7035 призначений для розміщення 19 '' активного мережного обладнання в офісних будівлях і промислових приміщеннях. Телекомунікаційний шафа серії СН - це металева конструкція, призначена для розміщення 19 '' телекомунікаційного обладнання, яке встановлюється в офісі або інших приміщеннях. Статичне навантаження в 120 кг дозволяє вирішувати різні завдання при побудові вузла связі.Шкаф вентилюється природним шляхом через перфоровані отвори у верхній і нижній частині корпусу і двері. Є можливість додатково встановити блоки вентиляторів в нижню і верхню стінку. Заземлення передбачено в стандартній комплектації.
Features
| Колір | Світло-сірий (RAL 7035) |
|---|---|
| Модель | СН-15U-06-06-ДП-1 |
| Висота | 745 мм |
| Висота1 | 15 U |
| Глибина | 600 мм |
| Кабельні вводи | На верхній і нижній стінках |
| Ступінь захисту | IP21 |
| Тип виконання шафи | настінне |
| Тип дверей | перфорація |
| Ширина | 600 мм |
| Робоча висота | 666 мм |
| Макс. стат. навантаження | 120 кг |
| Кут відкриття дверей | 180° |
| Крок регулювання монтажних стійок | 25 мм |
A new review or comment
Share
Share
Share
Out of stock
SKU: 10672632
$160.91
Notify me when back in stock
Sign in to
add the product to the waiting list
add the product to the waiting list
— Store Pickup – Free of charge from our physical location.
— Nova Poshta (Across Ukraine) – According to the carrier's standard rates.
— Pay for your order upon receipt at the carrier's branch.
— Credit/Debit Card Online