|
Quantity
|
Total
|
||
|
|
|||
Description
Серверна шафа IPCOM СН-6U-06-04-ДС-1-7035 призначений для розміщення 19 '' активного мережного обладнання в офісних будівлях і промислових приміщеннях. Використання шафи є практично універсальним, завдяки своїм розмірам і статичного навантаження в 120 кг, яка розподіляється по конструктиву шафи, і служить для вирішення різних завдань з побудови вузла зв'язку. Висота шафи становить 6U, ширина і глибина 450 мм. Скляні двері дозволяють мати доступ до обладнання, не відкриваючи її. Для обладнання в закритій шафі важливим фактором є вентиляція. Повітря циркулює завдяки вентиляційних отворів на бічних стінках. Є можливість встановити блоки вентиляторів в верхню і нижню стінку шафи, для цього необхідно провести демонтаж заглушок і закріпити вентилятори гвинтами. Заземлення передбачено в стандартній комплектації. У вас не виникнуть проблеми з монтажем, так як бічні стінки з легкістю можна зняти, а після прикріпити їх за допомогою засувки, що розташовуються усередині шафи. Таким чином, монтаж устаткування можна робит
Features
| Колір | Світло-сірий (RAL 7035) |
|---|---|
| Модель | СН-6U-06-04-ДС-1 |
| Висота | 345 мм |
| Висота1 | 6 U |
| Глибина | 450 мм |
| Кабельні вводи | На верхній і нижній стінках |
| Ступінь захисту | IP21 |
| Тип виконання шафи | настінне |
| Тип дверей | скло |
| Ширина | 600 мм |
| Робоча висота | 266 мм |
| Макс. стат. навантаження | 120 кг |
| Кут відкриття дверей | 180° |
| Крок регулювання монтажних стійок | 25 мм |
A new review or comment
Share
Share
Share
Out of stock
SKU: 10650370
$89.64
Notify me when back in stock
Sign in to
add the product to the waiting list
add the product to the waiting list
— Store Pickup – Free of charge from our physical location.
— Nova Poshta (Across Ukraine) – According to the carrier's standard rates.
— Pay for your order upon receipt at the carrier's branch.
— Credit/Debit Card Online