|
Quantity
|
Total
|
||
|
|
|||
Description
Настінна телекомунікаційна шафа серії СН призначена для розміщення 19 '' активного мережного обладнання в офісних будівлях і промислових приміщеннях. Висота становить 9U, що дозволяє розміщувати достатню кількість обладнання граничної маси до 120 кг. Стійки шафи дозволяють регулювати глибину розміщення обладнання. Бічні стінки кросових (телеком.) Шаф знімні з кріпленням на засувках. Бічні стінки з вентиляційними отворами. Можливе додаткове встановлення блоків вентиляторів в верхню і нижню стінку. Шафа поставляється в розібраному вигляді для скорочення витрат на транспортування. Збірка шафи не займе більше получаса.Сборка шафи здійснюється протягом півгодини.
Features
| Колір | Світло-сірий (RAL 7035) |
|---|---|
| Модель | СН-9U-06-04-ДП-1 |
| Висота | 480 мм |
| Висота1 | 9 U |
| Глибина | 450 мм |
| Кабельні вводи | На верхній і нижній стінках |
| Ступінь захисту | IP21 |
| Тип виконання шафи | настінне |
| Тип дверей | перфорація |
| Ширина | 600 мм |
| Робоча висота | 400 мм |
| Макс. стат. навантаження | 120 кг |
| Кут відкриття дверей | 180° |
| Крок регулювання монтажних стійок | 25 мм |
A new review or comment
Share
Share
Share
Out of stock
SKU: 10672640
$100.02
Notify me when back in stock
Sign in to
add the product to the waiting list
add the product to the waiting list
— Store Pickup – Free of charge from our physical location.
— Nova Poshta (Across Ukraine) – According to the carrier's standard rates.
— Pay for your order upon receipt at the carrier's branch.
— Credit/Debit Card Online