|
Quantity
|
Total
|
||
|
|
|||
|
|
|||
Description
Антивандальна шафа FORPOST 42U є суцільнозварною, виконаною зі сталі товщиною 2 мм. Зручне розташування передньої і бічної дверей дозволяє швидко інсталювати телекомунікаційне обладнання (19 дюймів). Вентиляційні решітки дозволяють встановити додаткові вентилятори. Регулювання обладнання по глибині здійснюється на стійці всередині шафи. Збереження забезпечується трьохрігельним замком і продуманою конструкцією дверей, які мають загнуті краї, що перешкоджають їх злому. Продукція випускається відповідно до вимог ТУ, а також має сертифікат УкрСЕПРО. Заводська упаковка оберігає виріб.
Features
| Material | Метал |
|---|---|
| Модель | Forpost БКМ-600-42U К-4546 |
| Висота | 2000 мм |
| Висота1 | 42 U |
| Глибина | 600 мм |
| Кабельні вводи | 2 універсальних |
| Тип дверей | Приховані петлі |
| Тип замка | Сувальдний, трьохсторонній |
| Ширина | 600 мм |
A new review or comment
Share
Share
Share
Out of stock
SKU: 20872673
$434.66
Notify me when back in stock
Sign in to
add the product to the waiting list
add the product to the waiting list
— Store Pickup – Free of charge from our physical location.
— Nova Poshta (Across Ukraine) – According to the carrier's standard rates.
— Pay for your order upon receipt at the carrier's branch.
— Credit/Debit Card Online