|
Quantity
|
Total
|
||
|
|
|||
Description
Металевий антивандальний ящик бк-400 призначений для установки, захисту від несанкціонованого доступу, крадіжок і вандалізму спеціалізованого телекомунікаційного обладнання в коридорах, під’їздах, громадських будівлях. Суцільнозварна конструкція має міцність і надійно закривається на замок сувальдного типу, захищений від зрізу. Дверцята на петлях відкриваються з лівого боку, забезпечуючи повний доступ для інсталяції або обслуговування електронного устаткування. Ящик не призначений для вуличного розміщення. Максимально допустиме статичне навантаження – 60 кг. Відводи для кабелів розташовані таким чином, щоб перешкоджати розкраданню проводів. Антивандальний ящик БК не призначений для розміщення поза приміщенням.
Features
| Material | Метал |
|---|---|
| Вага | 5,5 кг |
| Модель | БК-400-з-2 К-3306 |
| Висота | 300 мм |
| Глибина | 150 мм |
| Кабельні вводи | 6 отв. ∅ 18мм |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Тип виконання шафи | Суцільнозварний |
| Тип дверей | На петлях |
| Тип замка | Сувальдний |
| Ширина | 400 мм |
A new review or comment
Share
Share
Share
Out of stock
SKU: 20872659
$26.32
Notify me when back in stock
Sign in to
add the product to the waiting list
add the product to the waiting list
— Store Pickup – Free of charge from our physical location.
— Nova Poshta (Across Ukraine) – According to the carrier's standard rates.
— Pay for your order upon receipt at the carrier's branch.
— Credit/Debit Card Online