|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Опис
Металевий антивандальний ящик бк-400 призначений для установки, захисту від несанкціонованого доступу, крадіжок і вандалізму спеціалізованого телекомунікаційного обладнання в коридорах, під’їздах, громадських будівлях. Суцільнозварна конструкція має міцність і надійно закривається на замок сувальдного типу, захищений від зрізу. Дверцята на петлях відкриваються з лівого боку, забезпечуючи повний доступ для інсталяції або обслуговування електронного устаткування. Ящик не призначений для вуличного розміщення. Максимально допустиме статичне навантаження – 60 кг. Відводи для кабелів розташовані таким чином, щоб перешкоджати розкраданню проводів. Антивандальний ящик БК не призначений для розміщення поза приміщенням.
Характеристики
| Матеріал | Метал |
|---|---|
| Вага | 5,5 кг |
| Модель | БК-400-з-2 К-3306 |
| Висота | 300 мм |
| Глибина | 150 мм |
| Кабельні вводи | 6 отв. ∅ 18мм |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Тип виконання шафи | Суцільнозварний |
| Тип дверей | На петлях |
| Тип замка | Сувальдний |
| Ширина | 400 мм |
Новий відгук або коментар
Поширити у соцмережах
Поширити
Поширити
Антивандальний ящик БК-400-з-2 К-3306 20872659
Немає в наявності
Артикул: 20872659
1 158.00 грн
Повідомити, коли з'явиться
Увійдіть на сайт щоб
додати товар до списку очікувань
додати товар до списку очікувань



— С
— «Новою поштою» по Україні — за тарифами перевізника.
— Накладний платіж або готівкою в нашому магазині
— Карткою онлайн
— Безготівковий розрахунок для фізичних та юридичних осіб