Кількість
|
Вартість
|
||
|
Правилами використання та обслуговування генератора
Що ж таке генератор — питання, що цікавить більшість користувачів, які потребують альтернативного джерела живлення, наприклад, для забезпечення роботи будівельного інструменту чи підтримання роботи різних електропристроїв під час вимкнення електроенергії. З латинської генератор означає — виробляти, продукувати. Відповідно сучасний генератор - це пристрій, що здатний виробляти електроенергію шляхом спалювання різного виду палива у двигуні внутрішнього згоряння.
На даний час, генератори користуються широкою популярністю, оскільки вони досить надійні, потужні, прості в експлуатації та здатні протягом тривалого часу забезпечувати безперебійну роботу різноманітних процесів та пристроїв. Тому, відповідно до цільового призначення генератор купити можна як портативний, так і стаціонарний.
Принцип дії генератора
Будь-який генератор з Європи чи вітчизняного виробництва складається з головних частин, серед яких можна виділити: двигун, синхронний елемент, паливна, охолоджувальна, вихлопна системи, регулятори напруги та панель управління. Хоча конструкція генератора і нараховує значну кількість елементів, принцип роботи його досить простий. Так, після запуску двигуна в генераторі починається передача енергії іншим елементам у яких і генерується електричний струм. Майже всі генератори містять усередині спеціальні магніти та котушки. При їх взаємодії виробляється електричний струм, який потім стабілізується за допомогою регулятора напруги.
Тому за типом вихідної напруги розрізняють генератори постійного та змінного струму. Але під час роботи будь-якого з цих типів виділяється тепло та гази, які відводяться системою охолодження, а також шляхом природної вентиляції.
Види генераторів
Якщо ви плануєте купити генератор для дому високої якості за кращими цінами в Україні або ж замовити послугу доставка генераторів з Європи, потрібно розуміти, які види генераторів взагалі існують. Виділяють дві основні категорії, з яких можна купити генератор синхронний з високим рівнем стабілізації вихідної напруги, або ж генератор з авто асинхронним двигуном.
Крім того, всі генератори поділяються на такі категорії:
-
Дизельні генератори, що працюють за допомогою дизельного мотора. Такі конструкції найчастіше використовуються як аварійне джерело живлення, оскільки вони відрізняються тривалим терміном експлуатації та економним споживанням палива.
-
Бензинові генератори, які відрізняються досить компактними розмірами та практично безшумним режимом роботи, тому чудово підходять для застосування в житлових приміщеннях. Для продукування електроенергії використовується високооктанове пальне, тому вони є порівняно екологічними.
-
Газогенератори, що працюють завдяки газифікації твердих видів палива перетворюючи їх у хімічну енергію газу. Такі установки дозволяють забезпечити електроенергією невеликі приватні будинки та виробничі приміщення при тимчасовому відключенні стаціонарної мережі.
-
Інверторні генератори, що призначені для створення якісного електроживлення комп'ютерної чи іншої електротехніки, яка потребує постійної та стабільної напруги для роботи. Вони відрізняються компактними розмірами та практичністю експлуатації.
Знаючи всі технічні характеристики та особливості можна купити генератор для дому чи виробництва, що дозволить забезпечивши безперебійну роботу потрібних електропристроїв та процесів.
Правильна експлуатація генератора
Багато хто думає, що варто лише генератор купити, запустити при необхідності і він стабільно працюватиме забезпечуючи напругою всі прилади чи приміщення. Але, для ефективної роботи генератора, протягом тривалого терміну використання, користувач повинен правильно його експлуатувати. Для цього виробники у технічній документації надають певні рекомендації, дотримуючись яких обладнання служитиме довго, а власник не витрачатиме кошти на діагностику поломок чи ремонт.
Перед тим, як запустити генератор потрібно слідувати простим правилам, основними з яких є:
- вимкнення загальної електромережі, що допоможе усунути ризик перевантаження генератора;
- перевірка наявності пального у відповідному резервуарі, а за потреби поповнення його кількості до вказаної позначки;
- прогріття системи протягом декількох хвилин на холостому ходу;
- підключення генератора до мережі для подачі в неї напруги;
- не перевантажувати нову систему надмірним та тривалим навантаженням;
- перед кожною заправкою змінювати фільтри на нові;
- не допускати забруднення резервуарів чи комплектуючих елементів.
Також, варто пам'ятати, що для забезпечення довговічної та надійно роботи будь-якого типу генератора, потрібно використовувати якісне пальне, а після спустошення баків з паливом необхідно дати системі час на охолодження та відпочинок.
Генератори - часті питання
Як вибрати генератор
Перед тим як купити генератор в Україні потрібно ознайомитись з головними критеріями вибору та переглянути актуальні ціни на товари. Так, увагу слід звертати на: номінальну потужність установки, принцип запуску, кількість фаз, витрати палива, а головне на систему стабілізації напруги.
Які бренди генераторів надійні
При введенні у пошуковій системі купити генератор Львів мережа пропонує генератори ціна яких є досить великою? Проте, панікувати не варто, адже вартість не головний показник високої якості системи. Обирайте генератори відомих та надійних виробників, серед яких: Biltema, EcoFlow, Eminent, Genmac, Hyundai, JOBSITE, Kipor, Konner & Sohnen, LTF, Neilsen, Optimal, Spark, Sullbers, Tracon.
Де швидко купити генератор з Європи
Купити генератори можна безпосередньо в магазині, що знаходиться у місті Львів або ж зробити замовлення на генератори ціна яких відповідає високій якості на сайті Gazik.