|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Опис
Генератор струму Hyundai 65151 — це інверторний генератор потужністю 3 кВт , який підходить для використання вдома та в хобі : генератор, здатний забезпечити відмінну стабільність струму , Hyundai 65151 дуже зручний для транспортування скрізь, де потрібна підтримка електроенергії. Інверторна система Hyundai 65151 дозволяє підключати смартфони , побутову техніку , планшети та інші чутливі електронні пристрої , включаючи побутову техніку . . Практично нульові коливання струму забезпечують ідеальну роботу генератора. Потужний двигун потужністю 7,5 к . с. до 223 куб.см дозволяє генератору Hyundai 65151 забезпечувати однофазним струмом 230 В протягом тривалого періоду роботи. Двигун 4-тактний бензиновий з паливним баком 12л . При навантаженні 50% цей інверторний генератор Hyundai потужністю 3 кВт має автономність 6 годин .
Характеристики
| Гарантія | 12 міс. |
|---|---|
| Матеріал | Пластик |
| Вага | 40 |
| Розміри | 650 х 490 х 580 мм |
| Модель | 65151 |
| Тип | Генератор інверторний |
| Кількість фаз | Однофазний |
| Номінальна напруга | 230 В |
| Номінальна потужність | 3,0 кВт |
| Об'єм двигуна | 223 куб см |
| Об'єм паливного бака | 12 літрів |
| Паливо | Бензин |
| Рівень шуму | 64 дБ |
| Розетки | 2 x 16A |
| Час автономної роботи | 6 годин |
| Частота | 50 Гц |
Новий відгук або коментар
Поширити у соцмережах
Поширити
Поширити
Генератор інверторний Hyundai 65151 3 кВт G0006
Немає в наявності
Артикул: G0006
64 010.00 грн
Повідомити, коли з'явиться
Увійдіть на сайт щоб
додати товар до списку очікувань
додати товар до списку очікувань


— С
— «Новою поштою» по Україні — за тарифами перевізника.
— Накладний платіж або готівкою в нашому магазині
— Карткою онлайн
— Безготівковий розрахунок для фізичних та юридичних осіб