|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Опис
Однофазний портативний інверторний генератор Scheppach ISE2500 - це потужний пристрій, призначений для використання як на відкритому повітрі, так і в приміщенні, для домашніх умов або невеликих будівництв. Він оснащений двигуном об'ємом 79 куб.см, що характеризується активною потужністю 1,6 кВт. Генератор має компактні габарити, невелику вагу, що робить його зручним для перенесення. Станція оснащена ручним стартером, має рівень шуму всього 64 дБ, поміщена в захисний кожух. Два роз'єми по 16А дозволяють підключити два електроприлади одночасно або кілька, використовуючи розгалужувач. Легкий запуск генератора здійснюється за допомогою тросика, що не потребує додаткового електроживлення та великих зусиль. Ручний стартер спрацює в будь-якій ситуації незалежно від наявності заряду в акумуляторі, як при запуску електричним стартером.
Характеристики
| Вага | 17,5 |
|---|---|
| Розміри | 450 x 300 x 510 мм |
| Модель | ISE2500 |
| Тип | Генератор інверторний |
| Кількість фаз | Однофазний |
| Номінальна напруга | 230 В |
| Номінальна потужність | 1,6 кВт (макс. 2 кВт) |
| Об'єм двигуна | 79 куб см |
| Об'єм паливного бака | 4,1 літрів |
| Паливо | Бензин |
| Рівень шуму | 64 дБ |
| Розетки | 2 x 16A |
| Частота | 50 Гц |
Новий відгук або коментар
Поширити у соцмережах
Поширити
Поширити
Генератор інверторний Scheppach ISE2500 2 кВт G0053
Немає в наявності
Артикул: G0053
18 999.00 грн
Повідомити, коли з'явиться
Увійдіть на сайт щоб
додати товар до списку очікувань
додати товар до списку очікувань




— С
— «Новою поштою» по Україні — за тарифами перевізника.
— Накладний платіж або готівкою в нашому магазині
— Карткою онлайн
— Безготівковий розрахунок для фізичних та юридичних осіб