|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Опис
Бензиновий генератор Hyundai 4-х тактний однофазний 5.5KW (номінальна потужність). Ручний запуск. Стабілізатор напруги AVR. Використовується для надзвичайних ситуацій, освітлення та хобі. 100% мідна обмотка генератора забезпечує довговічність і надійність. Оснащений розеткою 16А, плюс розеткою 32А, лампою перевантаження, лампою низького рівня масла, аналоговим вольтметром, розеткою 12В. Посилена антикорозійна колісна рама (колеса в комплекті).
Характеристики
| Гарантія | 12 міс. |
|---|---|
| Матеріал | Метал |
| Вага | 75 |
| Розміри | 720 x 550 x 610 мм |
| Модель | 65012 |
| Тип | Генератор бензиновий |
| Кількість фаз | Однофазний |
| Номінальна напруга | 230 В |
| Номінальна потужність | 5,5 кВт |
| Об'єм двигуна | 389 куб см |
| Об'єм паливного бака | 25 літрів |
| Паливо | Бензин |
| Рівень шуму | 76 дБ |
| Розетки | 1 x 16A; 1 x 32A |
| Час автономної роботи | 8 годин |
| Частота | 50 Гц |
Новий відгук або коментар
Поширити у соцмережах
Поширити
Поширити
Генератор бензиновий Hyundai Dynamic 65012 PT6500 5,8 кВт G0014
Немає в наявності
Артикул: G0014
50 320.00 грн
Повідомити, коли з'явиться
Увійдіть на сайт щоб
додати товар до списку очікувань
додати товар до списку очікувань
— С
— «Новою поштою» по Україні — за тарифами перевізника.
— Накладний платіж (оплата при отриманні, не діє на товари під замовлення)
— Карткою онлайн
— Безготівковий розрахунок для фізичних та юридичних осіб