|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Опис
Hyundai Dynamic 65010 - Бензиновий електрогенератор
Нова версія генераторів Hyundai, ще більш надійна та якісна. Компактний електрогенератор вагою 38,5 кг з 4-тактним неетилованим бензиновим двигуном потужністю 6,5 к. с. і автономністю 12 годин . Відмінна надійність при низькому споживанні. Оснащений двома розетками типу Schuko (Тип F), вимикачем з термозахистом, заземленням і кнопкою ON / OFF, розеткою для зарядного пристрою (вихід 12 Вольт - 8,3 A) . HYUNDAI Dynamic 65010 також оснащений платою AVR, яка здатна гарантувати високу стабільність вихідної напруги та частоти незалежно від навантаження та швидкості обертання двигуна: тому ця машина підходить для електроживлення електронного обладнання (комп'ютерів, телевізорів і інструментів в цілому). На додаток до плати AVR, він має мідну обмотку генератора змінного струму , що є синонімом високоякісних компонентів
Характеристики
| Гарантія | 12 міс. |
|---|---|
| Матеріал | Метал |
| Вага | 38,5 |
| Розміри | 590 х 460 х 490 мм |
| Модель | 65010 |
| Тип | Генератор бензиновий |
| Кількість фаз | Однофазний |
| Номінальна напруга | 230 В |
| Номінальна потужність | 2,8 кВт |
| Об'єм двигуна | 196 куб см |
| Об'єм паливного бака | 18 літрів |
| Паливо | Бензин |
| Рівень шуму | 69 дБ |
| Розетки | 2 x 16A |
| Час автономної роботи | 12 годин |
| Частота | 50 Гц |
Новий відгук або коментар
Поширити у соцмережах
Поширити
Поширити
Генератор бензиновий Hyundai Dynamic 65010 3 кВт G0001
Немає в наявності
Артикул: G0001
30 710.00 грн
Повідомити, коли з'явиться
Увійдіть на сайт щоб
додати товар до списку очікувань
додати товар до списку очікувань
— С
— «Новою поштою» по Україні — за тарифами перевізника.
— Накладний платіж (оплата при отриманні, не діє на товари під замовлення)
— Карткою онлайн
— Безготівковий розрахунок для фізичних та юридичних осіб