|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Опис
Генератор Hyundai 65013 HY5500E є частиною абсолютно нової лінійки Dynamic, виробленої Hyundai. Це технологічно просунутий генератор із 4-тактним бензиновим двигуном об’ємом 389 куб.см потужністю 13 к.с. Генератор Hyundai міцний і компактний, рама з'єднана з двигуном за допомогою антивібраційних опор; Поставляються колеса та ручки, які можна встановити для зручного транспортування. Якість цього генератора також засвідчує повністю мідний генератор. Hyundai Dynamic HY5500E, завдяки низькій витраті палива і сталевому баку об'ємом 28 літрів , здатний працювати 9 годин при 50% навантаженні . У панелі управління є 1 розетка Шуко на 16 А і одна на 32 А , а також цифровий дисплей з функціями вольтметра, частотоміра і лічильника годин. Іншими функціями цієї генераторної установки є тепловий захист, система заземлення, вихід 12 В і вимикач ON / OFF .
Характеристики
| Гарантія | 12 міс. |
|---|---|
| Матеріал | Метал |
| Вага | 77 |
| Розміри | 710 x 550 x 580 мм |
| Модель | 65013 |
| Тип | Генератор бензиновий |
| Кількість фаз | Однофазний |
| Номінальна напруга | 230 В |
| Номінальна потужність | 5,8 кВт |
| Об'єм двигуна | 389 куб см |
| Об'єм паливного бака | 28 літрів |
| Паливо | Бензин |
| Рівень шуму | 76 дБ |
| Розетки | 1 x 16A; 1 x 32A |
| Час автономної роботи | 9 годин |
| Частота | 50 Гц |
Новий відгук або коментар
Поширити у соцмережах
Поширити
Поширити
Генератор бензиновий Hyundai Dynamic 65013 HY5500E 6 кВт G0015
Немає в наявності
Артикул: G0015
56 610.00 грн
Повідомити, коли з'явиться
Увійдіть на сайт щоб
додати товар до списку очікувань
додати товар до списку очікувань
— С
— «Новою поштою» по Україні — за тарифами перевізника.
— Накладний платіж (оплата при отриманні, не діє на товари під замовлення)
— Карткою онлайн
— Безготівковий розрахунок для фізичних та юридичних осіб