|
Quantity
|
Total
|
||
|
|
|||
Description
Генератор Hyundai 65013 HY5500E є частиною абсолютно нової лінійки Dynamic, виробленої Hyundai. Це технологічно просунутий генератор із 4-тактним бензиновим двигуном об’ємом 389 куб.см потужністю 13 к.с. Генератор Hyundai міцний і компактний, рама з'єднана з двигуном за допомогою антивібраційних опор; Поставляються колеса та ручки, які можна встановити для зручного транспортування. Якість цього генератора також засвідчує повністю мідний генератор. Hyundai Dynamic HY5500E, завдяки низькій витраті палива і сталевому баку об'ємом 28 літрів , здатний працювати 9 годин при 50% навантаженні . У панелі управління є 1 розетка Шуко на 16 А і одна на 32 А , а також цифровий дисплей з функціями вольтметра, частотоміра і лічильника годин. Іншими функціями цієї генераторної установки є тепловий захист, система заземлення, вихід 12 В і вимикач ON / OFF .
Features
| Гарантія | 12 міс. |
|---|---|
| Material | Метал |
| Вага | 77 |
| Розміри | 710 x 550 x 580 мм |
| Модель | 65013 |
| Тип | Генератор бензиновий |
| Кількість фаз | Однофазний |
| Номінальна напруга | 230 В |
| Номінальна потужність | 5,8 кВт |
| Об'єм двигуна | 389 куб см |
| Об'єм паливного бака | 28 літрів |
| Паливо | Бензин |
| Рівень шуму | 76 дБ |
| Розетки | 1 x 16A; 1 x 32A |
| Час автономної роботи | 9 годин |
| Частота | 50 Гц |
A new review or comment
Share
Share
Share
Out of stock
SKU: G0015
$1 286.59
Notify me when back in stock
Sign in to
add the product to the waiting list
add the product to the waiting list
— Store Pickup – Free of charge from our physical location.
— Nova Poshta (Across Ukraine) – According to the carrier's standard rates.
— Pay for your order upon receipt at the carrier's branch.
— Credit/Debit Card Online