|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Опис
LTF ISB3500-SE - це безшумний інверторний генератор струму 58 дБ (A) , зручний і універсальний завдяки системі коліс і телескопічній ручці, які роблять цей генератор простим у транспортуванні та економічним . Завдяки своїй практичності LTF ISB3500-SE є незамінним союзником у важкодоступних місцях, де відсутня електрика, або як аварійний генератор для вашого будинку. Цей інверторний генератор пропонує зручну систему пуску віддачі , дуже безпечну разом з електричною . На панелі керування є порт USB для заряджання невеликих електронних пристроїв , на які впливають коливання струму, завдяки передовій технології інвертора, яка забезпечує стабільну та чисту енергію . Генератор забезпечує однофазну мережеву напругу через USB-порт і 2x16A / 230V , DC 12V у постійному струмі (DC), завдяки двигуну об’ємом 223 куб.см з бензобаком 10 л . Здатний генерувати 3,8 кВт максимальної потужності при номінальній генерованій потужності 3,5 кВт .
Характеристики
| Гарантія | 12 міс. |
|---|---|
| Матеріал | Пластик |
| Вага | 45 |
| Розміри | 660 х 560 х 650 мм |
| Модель | ISB3500-SE |
| Тип | Генератор інверторний |
| Номінальна напруга | 230 В |
| Номінальна потужність | 3,5 кВт |
| Об'єм двигуна | 223 куб см |
| Об'єм паливного бака | 10 літрів |
| Паливо | Бензин |
| Рівень шуму | 58 дБ |
| Розетки | 1 x USB, 2 x 16A / 230V, 1 x DC 12V |
| Час автономної роботи | 8,5 годин |
| Частота | 50 Гц |
Новий відгук або коментар
Поширити у соцмережах
Поширити
Поширити
Генератор інверторний LTF ISB3500-SE 3,8 кВт G0017
Немає в наявності
Артикул: G0017
63 825.00 грн
Повідомити, коли з'явиться
Увійдіть на сайт щоб
додати товар до списку очікувань
додати товар до списку очікувань
— С
— «Новою поштою» по Україні — за тарифами перевізника.
— Накладний платіж (оплата при отриманні, не діє на товари під замовлення)
— Карткою онлайн
— Безготівковий розрахунок для фізичних та юридичних осіб