|
Quantity
|
Total
|
||
|
|
|||
|
|
|||
Description
Антивандальний бокс БК-550-З-1-3U встановлюється в місцях громадського доступу. Суцільнозварна конструкція з листової сталі володіє необхідною міцністю і жорсткістю для захисту від крадіжок і пошкоджень спеціалізованого обладнання. Дверцята пенального типу відсуваються в ліву сторону і закриваються надійним сувальдним замком. Дана модель призначена для внутрішньої установки. Кабельні вводи спеціального виду перешкоджають розкраданню проводів. Для стабільної роботи електронних компонентів в стінках боксу передбачені вентиляційні решітки, що забезпечують охолодження. Допускається статичне навантаження в межах 60 кг.
Features
| Material | Метал |
|---|---|
| Вага | 11,6 кг |
| Модель | БК-550-з-1-3U К-4560 |
| Висота | 500 мм |
| Висота1 | 3 U |
| Глибина | 220 мм |
| Кабельні вводи | 8 отв. ∅ 22мм |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Тип виконання шафи | Суцільнозварний |
| Тип дверей | Пенальна |
| Тип замка | Сувальдний |
| Ширина | 550 мм |
A new review or comment
Share
Share
Share
Out of stock
SKU: 20872663
$39.95
Notify me when back in stock
Sign in to
add the product to the waiting list
add the product to the waiting list
— Store Pickup – Free of charge from our physical location.
— Nova Poshta (Across Ukraine) – According to the carrier's standard rates.
— Pay for your order upon receipt at the carrier's branch.
— Credit/Debit Card Online