|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Опис
Антивандальний бокс БК-550-З-1-3U встановлюється в місцях громадського доступу. Суцільнозварна конструкція з листової сталі володіє необхідною міцністю і жорсткістю для захисту від крадіжок і пошкоджень спеціалізованого обладнання. Дверцята пенального типу відсуваються в ліву сторону і закриваються надійним сувальдним замком. Дана модель призначена для внутрішньої установки. Кабельні вводи спеціального виду перешкоджають розкраданню проводів. Для стабільної роботи електронних компонентів в стінках боксу передбачені вентиляційні решітки, що забезпечують охолодження. Допускається статичне навантаження в межах 60 кг.
Характеристики
| Матеріал | Метал |
|---|---|
| Вага | 11,6 кг |
| Модель | БК-550-з-1-3U К-4560 |
| Висота | 500 мм |
| Висота1 | 3 U |
| Глибина | 220 мм |
| Кабельні вводи | 8 отв. ∅ 22мм |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Тип виконання шафи | Суцільнозварний |
| Тип дверей | Пенальна |
| Тип замка | Сувальдний |
| Ширина | 550 мм |
Новий відгук або коментар
Поширити у соцмережах
Поширити
Поширити
Антивандальний ящик БК-550-з-1-3U К-4560 20872663
Немає в наявності
Артикул: 20872663
1 758.00 грн
Повідомити, коли з'явиться
Увійдіть на сайт щоб
додати товар до списку очікувань
додати товар до списку очікувань


— С
— «Новою поштою» по Україні — за тарифами перевізника.
— Накладний платіж або готівкою в нашому магазині
— Карткою онлайн
— Безготівковий розрахунок для фізичних та юридичних осіб