|
Quantity
|
Total
|
||
|
|
|||
Description
Торгова марка «BILTEMA» є однією з провідних скандинавських компаній у галузі торгівлі інструментами. 1-циліндровий генератор на бензині з синхронним генератором. З мереживним початком. Для роботи електронного обладнання через розетку 230 В і зарядки акумуляторів через розетку 12 В. Електростанція може працювати з двома великими однофазними машинами одночасно, але вона не підходить для чутливої електроніки, напр. комп'ютери. Для зручності переміщення в комплекті з колесом і набором ручок 17759. Потужність: 5500 Вт. Вага: 74 кг. Час роботи: 7 годин.
Features
| Гарантія | 12 міс. |
|---|---|
| Material | Метал |
| Вага | 74 |
| Розміри | 683 x 540 x 542 мм |
| Модель | G5500 |
| Тип | Генератор бензиновий |
| Номінальна напруга | 230 В |
| Номінальна потужність | 5 кВт |
| Об'єм паливного бака | 25 літрів |
| Паливо | Бензин |
| Рівень шуму | 96 дБ |
| Розетки | 2 x 230 В і 1 x 12 В |
| Час автономної роботи | 7 годин |
| Частота | 50 Гц |
A new review or comment
Share
Share
Share
Out of stock
SKU: G0029
$1 009.09
Notify me when back in stock
Sign in to
add the product to the waiting list
add the product to the waiting list
— Store Pickup – Free of charge from our physical location.
— Nova Poshta (Across Ukraine) – According to the carrier's standard rates.
— Pay for your order upon receipt at the carrier's branch.
— Credit/Debit Card Online