|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Опис
Торгова марка «BILTEMA» є однією з провідних скандинавських компаній у галузі торгівлі інструментами. 1-циліндровий генератор на бензині з синхронним генератором. З мереживним початком. Для роботи електронного обладнання через розетку 230 В і зарядки акумуляторів через розетку 12 В. Електростанція може працювати з двома великими однофазними машинами одночасно, але вона не підходить для чутливої електроніки, напр. комп'ютери. Для зручності переміщення в комплекті з колесом і набором ручок 17759. Потужність: 5500 Вт. Вага: 74 кг. Час роботи: 7 годин.
Характеристики
| Гарантія | 12 міс. |
|---|---|
| Матеріал | Метал |
| Вага | 74 |
| Розміри | 683 x 540 x 542 мм |
| Модель | G5500 |
| Тип | Генератор бензиновий |
| Номінальна напруга | 230 В |
| Номінальна потужність | 5 кВт |
| Об'єм паливного бака | 25 літрів |
| Паливо | Бензин |
| Рівень шуму | 96 дБ |
| Розетки | 2 x 230 В і 1 x 12 В |
| Час автономної роботи | 7 годин |
| Частота | 50 Гц |
Новий відгук або коментар
Поширити у соцмережах
Поширити
Поширити
Генератор бензиновий Biltema G5500 5,5 кВт G0029
Немає в наявності
Артикул: G0029
44 400.00 грн
Повідомити, коли з'явиться
Увійдіть на сайт щоб
додати товар до списку очікувань
додати товар до списку очікувань
— С
— «Новою поштою» по Україні — за тарифами перевізника.
— Накладний платіж (оплата при отриманні, не діє на товари під замовлення)
— Карткою онлайн
— Безготівковий розрахунок для фізичних та юридичних осіб